Випускник Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Віталій Новаковський став чемпіоном України з велоспорту серед чоловіків у роздільному старті на дистанції 40 кілометрів.

Про це повідомляє Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Черкаської ОДА.

Спортсмен показав результат 51,42 секунди, обігнавши суперника з Тернополя на 1 хвилину. Новаковський, завдяки цьому результату, буде представляти збірну України на чемпіонаті світу, який цьогоріч відбудеться у Великій Британії.

Чемпіонат України в олімпійських видах програм серед чоловіків, жінок, чоловіків до 23 років, юніорів та юніорок відбувся з 12 по 18 червня у місті Турка Львівської області.

За нагороди змагань боролися 130 велосипедистів із 17 команд та областей України. Участь у чемпіонаті взяли 15 черкаських спортсменів.

Джерело: Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Черкаської ОДА