Депутат Черкаської міської ради, випускник і аспірант Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Артур Акопян дбає про благоустрій студентського містечка. Так, за його сприяння встановлено «лежачі поліцейські» біля студентських гуртожитків ЧНУ.

Детальніше...

Навчально-тетодичний відділ Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького забезпечує проведення навчального процесу на період карантину дистанційно. Працівники відділу підготували рекомендації для того, щоб усі учасники освітнього процесу у нього включилися. 

Детальніше...

Студенти та викладачі Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького перейшли на дистанційне навчання у зв'язку з карантином. Отримувати інформацію в інтерактивному режимі за допомогою інформаційно-комунікаційних технологій здобувачам освіти доведеться щонайменше до 24 квітня, адже нещодавно умови ізоляції в Україні продовжили.

Детальніше...

Загальнонаціональний карантин, який мав тривати до 3 квітня включно, продовжено на 21 день — до 24 квітня включно. Відповідне рішення Уряд ухвалив сьогодні, 25 березня 2020 року, інформує Міністерство освіти і науки.

Детальніше...

Дистанційне навчання — це нові форми навчання і нові освітні можливості.

Детальніше...

Трудами 21-річної студентки Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Владислави Семенченко, яка очолює благодійний фонд «Життя без перешкод», її однодумців, помічників та коштами численних благодійників удалося придбати коштовний слуховий апарат для юної черкащанки Анастасії Іжко, яка мріє навчатися і будувати самостійне життя, інформує «Прочерк».

Детальніше...

Епідеміологічна ситуація в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького на сьогодні спокійна. У цьому пересвідчився ректор, голова оперативного штабу із проведення протиепідемічних заходів в університеті Олександр Черевко. Разом із головою профспілкового комітету Анатолієм Стеценком, проректором з адміністративно-господарських питань Юрієм Удовенком Олександр Володимирович провів інспектування гуртожитків університету.

Детальніше...

Вийшла в ефір передача «У фокусі подій» ТРК «Ільдана», участь у якій узяв участь доцент кафедри філософії та релігієзнавства Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Павло Кретов.

Детальніше...

До уваги студентів Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького! На сайті університету для вас створено рубрику «ЕЛЕКТРОННИЙ УНІВЕРСИТЕТ», яка забезпечує здійснення дистанційного навчання.

Детальніше...

Другий тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Екологія» завршився на базі Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка».
Детальніше...