Днями у Львівському національному університеті імені Івана Франка підвели підсумки ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із галузі знань (спеціальностей) «Математика та статистика. Прикладна математика (механіка)».

Детальніше...

Минулого тижня у Харкові відбувся другий етап Всеукраїнської олімпіади зі спеціалізації «Інтелектуальна власність». Захід проходив у Національному технічному університеті «Харківський політехнічний інститут». Участь у конкурсі взяли юні науковці з різних університетів України.

Детальніше...

Перед Великоднем університетська громада Черкаського національного провела традиційну благодійну акцію на підтримку українських воїнів.

Детальніше...

У Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького відбудеться зустріч з радником Міністра інформаційної політики, Героєм України, бранцем Кремля Володимиром Жемчуговим.

Детальніше...

Четвертий мистецький фестиваль «Студентська весна» зібрав у Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького креативну молодь, яка демонструвала свої таланти у різноманітних жанрах.

Детальніше...

У Черкасах відбудеться дискусія до Всесвітнього дня книги і авторського права «Українці — нація, що не читає?». Організатором заходу є черкаський буккросинг-клуб «FREEBOOK».

Детальніше...

Уже втретє студенти і викладачі Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького беруть участь в акції Черкаської єпархії православної церкви України й місцевих волонтерів «Подаруй паску воїну».

Детальніше...

Професор кафедри археології та спеціальних галузей історичної науки Анатолій Чабан став гостем ранкової телепередачі «Доброго ранку, Черкащино!».

Детальніше...

На базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулася зустріч Міністра екології та природних ресурсів України Остапа Семерака з представниками природоохоронної спільноти. На цій нараді побував старший викладач кафедри біології, екології та агротехнологій ННІ природничих та аграрних наук Олександр Ілюха. 

Детальніше...

У квітні 2019 року відзначається 70-річчя підписання Північноатлантичного договору. Це можливість підбити підсумки зробленого за цей час та замислитися про роль НАТО в забезпеченні колективної безпеки, а також зрозуміти перспективи Альянсу в адаптації до швидких змін нашого світу.

Детальніше...