Експерт Центру аналітичних досліджень «Прагма» Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, професор ННІ економіки і права Євген Кирилюк висловив свою точку зору щодо ситуації на ринку мінеральних добрив.

Детальніше...

Нещодавно в ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва ЧНУ ім. Б. Хмельницького відбувся День відкритих дверей у форматі онлайн.

Детальніше...

Проєкт «Кава з директором» продовжується в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького. Традиції, сьогодення, перспективи розвитку — усе це очима керівників інститутів та факультетів ЧНУ.

Детальніше...

25-26 травня цього року в онлайн-режимі пройшов міжнародний науковий симпозіум в рамках проєкту «Новозеландсько-слов’янські студії і Жан Моне проєкту Е-молодість». (NZ Slavonic Journal and Jean Monnet Project E-YOUTH Virtual SymposiumNZSJ Special Issue).

Детальніше...

Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019 р. № 800 і змін та доповнень від 27 грудня 2019 р. № 1133, здійснює підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників.

Детальніше...

Студентська рада ННІ економіки і права Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького на останньому засіданні в цьому семестрі оприлюднила результати своєї діяльності за 2019-2020 навчальний рік. 

Детальніше...

Під час розкопок у центрі міста черкаськими археологами, за активної участі Центру дослідження археологічних пам'яток Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, було знайдено досить цікавий об'єкт — гончарний горн першої половини 18 століття.

Детальніше...

В умовах інформаційного суспільства формування нових знань та нових технологій, систем комунікацій особлива увага звертається на інноваційність освітнього процесу. Одним із найвагоміших пріоритетів стає формування творчого і критичного мислення студентів. Дієвим засобом розвитку особистості студента активізації його пізнавальної мотивації є навчально-дослідницька діяльність, яка містить і творчі дослідницькі завдання.

Детальніше...

Проєкт «Кава з директором» продовжується  в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького. Традиції, сьогодення та перспективи розвитку — усе це очима керівників інститутів та факультетів ЧНУ. 

Детальніше...

Старший викладач кафедри німецької філології ННІ іноземних мов Леся Овсієнко відвідала онлайн-семінар «Einführung in die Sprachlernberatung — Idee, Konzept und Umsetzung» ї.

Детальніше...