XIV літня Універсіада України завершилася. Сьогодні стали відомі офіційні результати змагань.

За результатами у загальнокомандній першості серед 116 закладів вищої освіти Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького посів 7 місце.

А за результатами загальнокомандної першості у ІІ категорії (ЗВО, що мають інститути  чи факультети фізичного виховання) ЧНУ зайняв другу сходинку.

Нагадаємо, що перемоги спортсменів у XIV літній Універсіада України поповнили скарбничку досягнень університету.

Баскетбольна команда ЧНУ стала чемпіоном України серед студентів і перемогла у Всеукраїнській Універсіаді з баскетболу.
Джерело: cdu.edu.ua
Сайт Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького

Футболісти поступилася в результаті серії пенальті команді Національного університету фізичного виховання і спорту та посіли ІІ місце серед студентів України.

Відзначилися й легкоатлети: у штовханні ядра Світлана Марусенко зайняла перше місце; у бігу на 400 метрів Тетяна Безшийко посіла 2 місце; на 5-кілометровій дистанції бронзова нагорода дісталася Валентині Михайлик.

Також третє місце посіла чоловіча естафетна команда в складі Богдана Щибрі, Станіслава Гавриша, Панаса Зінченка, Вадима Харківського.

Жіноча команда зі спортивної гімнастики завоювала ІІІ командне місце.

Джерело: Комітет з фізичного виховання та спорту МОН України